Email : info@ozcagmetal.com Tel : 0 544 527 78 72
Email : info@ozcagmetal.com Tel : 0 544 527 78 72

Hakkımızda

ÖZÇAĞ METAL KURUMSAL

ÖZÇAĞ

METAL YAPI DEKORASYON VE END. MAK. SAN. Tİ. LTD ŞTİ.

Özçağ Metal Yapı Dekorasyon 2011 yılında Hamza Kerimhan KURU ve Erhan KARAHANOĞLU tarafından, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesinde  kurulmuştur.  

Kurulduğu anda 10 personeli 100 Metrekarelik bir alanda  kurumsal hizmet vermeye başlayan firmamız ilk başlarda D’S Damat mağazalarının metal tasarımlarını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. 

2011 yılında açmış olduğumuz atölyemizin küçük gelmeye başlamasıyla birlikte 2018 yılında 6 kat daha büyük olan yaklaşık 700 metrekare alana taşınarak, yaklaşık 20 personelimizle iş hacmimizi maksimum seviyeye çıkarttık.  Bununla birlikte müşteri portföyümüzü ve iş teslim süremizi en ileri seviyeye taşıdık.

2011 yılından itibaren yerli ve yabancı bir çok mağaza ve firma ile başarılı çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Öz Çağ Metal Yapı ve Dekorasyon olarak müşterilerimizin isteklerini en hızlı şekilde analiz ederek en ekonomik ve profesyonel şekilde sonuca ulaştırmaktayız.

Değerlerimiz

Gizlilik

Disiplin

Ekip Çalışması

Doğaya Dost

Misyonumuz

Metal ve yapı işlerinde profesyonellikten ödün vermeden en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin isteklerini sonuca ulaştırmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde Metal, Yapı ve Dekorasyon alanında iş kültürünün oluşmasını sağlamak için sürekli çalışmak.

WhatsApp chat